V nedeljo, 11.2.2018, smo se mladinci odpravili na Uršljo Goro. Zbrali smo se pri Zlatorogu, od koder smo se nato odpeljali proti Slovenj Gradcu. Kombi smo pustili pri kmetiji, nato pa smo se odpravili proti Uršlji Gori. Pot se je vlekla, saj smo gazili po snegu. Ko smo prišli na Uršljo Goro smo se  najprej pogreli, saj nas je zeblo. Nato smo si privoščili juho in še malce pokramljali. Nato smo se odpravili v sončno dolino. Pot navzdol je kar hitro minila. Ko smo prišli do avta smo se preobuli in se odpeljali proti Celju.

Polona Ratej